Author: x***x
Rating: 1/5 ★☆☆☆☆
Date:
Review: Sommige producten waren niet goed verpakt, alleen in plastic zakken, en andere waren onbruikbaar.De kleuren zijn ook verschillend.
Color: Multicolor
Price: 1 026kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | ABS |
| Model | Apple iPad Mini 2 (2013) |
| Screen Resolution | 2048 x 1536 |
| Condition | Used |
| Color | Multicolor |
| Screen Size | 7" |
| Operating System | iPadOS |
| CPU Brand | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 7.1"-8.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se260403201864652357160 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 8206835 people said the quality is very good!
Author: x***x
Date:
Review: Sommige producten waren niet goed verpakt, alleen in plastic zakken, en andere waren onbruikbaar.De kleuren zijn ook verschillend.
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.